2011

I nagroda – Barbara Zygmańska UM Chorzów -Opracowanie koncepcji i udział w pracach wdrożeniowych oprogramowania wspomagającego zarządzanie harmonogramem przychodów i wydatków budżetowych w administracji publicznej na przykładzie UM Chorzów,
II nagroda – Andrzej Haim UM Radlin – Współuczestnictwo we wdrożeniu elektronicznych usług publicznych w UM Radlin,
III nagroda – Paweł Pietraszko UG Radziechowy-Wieprz -Opracowanie koncepcji innowacyjnych rozwiązań integracyjnych w administracji publicznej w Gminie Radziechowy–Wieprz.

2012

I nagroda – Tomasz Bochenek UM Jaworzno – „e-Urząd”
II nagroda – Piotr Muller UM Wałbrzych – „Jak Wyborny! z Frekwencjuszem pomagają wybory przeprowadzić”
III nagroda – Marcin Nazarewicz UM Jarosław – za prezentację „e-administracja. Małe wsparcie w dużych zadaniach”

2013

I Miejsce – Andrzej Hajm – UM Radlin, „Prościej już chyba nie można czyli o deklaracji śmieciowej w Radlinie”
II Miejsce – Łukasz Kuś – UM Czechowice – Dziedzice,
Innowacyjność w administracji publicznej w drodze do Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
III Miejsce – Tomasz Tatoń – UG Jasienica,
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w Gminie Jasienica

2014

I Miejsce – Barbara Zygmańska UM Chorzów,
Praktyczne problemy wdrożenia portalu Finansowo-Budżetowego
II Miejsce – Sebastian Węgrzynkiewicz UM Wałbrzych,
Korporacyjne rozwiązania w instytucji publicznej na przykładzie modernizacji systemu druku w UM w Wałbrzychu
III Miejsce – Piotr Jarosz UMiG Wieliczka,
Wielicki Budżet Obywatelski – system głosowania
III Miejsce – Piotr Müler UM Wałbrzych
Budżet partycypacyjny Wałbrzycha – Informatyka w służbie demokracji 2.0

2015

I Miejsce – Tomasz Tatoń z UG Jasienica,
Optymalizacja czasu pracy, a instalacja aktualizacji oprogramowania
II Miejsce – Tomasz Bochenek UM Jaworzno,
Wolne i Otwarte Oprogramowanie WiOO
III Miejsce – Adam Drzeniek UM Radlin,
Modyfikacja istniejącego Elektronicznego Systemu Głosowania (ESG)

2016

I Miejsce – Dariusz Przybylski – UGIM Goleniów
Bezpieczna serwerownia = Bezpieczny ratusz. Efektywnie, Skutecznie i Tanio
II Miejsce – Andrzej Golik UM Bielsko-Biała
Elektroniczna Karta Użytkownika Zasobów Informatycznych (eKarta)
III Miejsce – Mirosław Wojtyczka UM Chorzów
Projekty „Fundusz” i „Gwarancje””

2017

I Miejsce – Przybylski Dariusz UGIM Goleniów
II Miejsce – Rafał Szałaśny UG Brzeszcze – eUrząd Brzeszcze

2018

I Miejsce – Mirosław Wojtyczka UM Chorzów
II Miejsce – Paweł Bielicki UM Bielsko-Biała
III Miejsce – Dariusz Przybylski UGiM Goleniów

2019

I Miejsce – Paweł Bielicki UM Bielsko-Biała
II Miejsce – Grażyna Dudzik UM Rybnik
III Miejsce – Ludwik Wolski UG Krościenko n.D